Kierownik Kontroli Jakości
RS Hydrocnc Sp. z o.o. Sp.K.
Ostaszewo Gdańskie
rekrutacja online
42 dni temu

Firma produkuje detale dla energetyki wodnej, części dla przemysłu, części do silników, turbin, łopatki, formy typu PET, itp, głównie dla klientów zagranicznych.

Miejsce pracy: Ostaszewo Gdańskie
Główne zadania:
  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej obejmującej standardy, procedury, instrukcje
  • Prowadzenie projektów usprawniających procesy w firmie produkcyjnej
  • Przestrzeganie niezbędnych procedur, weryfikacja procesów pod kątem produkcji
  • Zarządzanie działem jakości
  • Nadzór nad procesem reklamacji, raportów, itp.
  • Wdrażanie rozwiązań korygujących
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, średnie
  • Znajomość maszyn pomiarowych CMM- pomiary
  • Język angielski na dobrym poziomie
  • Znajomość w czytaniu rysunku tech.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane doświadczenie w produkcji obróbki mech.)
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, NX Siemens (mile widziany)
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, zaangażowanie
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość standardów systemu zarządzania jakością
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • Różnorodność produktów wytwarzanych