Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik - koordynator budowy

VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

39 dni temu

Ogłoszenie numer: 2560911, z dnia 2019-07-15

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Koordynowanie robót na budowie obiektu przemysłowego;
  • Udział w przygotowaniu planu realizacji budowy, projektów organizacji robót i montaży;
  • Nadzór budowlano-montażowy, BHP, kontrola jakości dostaw i wykonanych prac;
  • Nadzór i koordynacja pracy monterów na budowie;
  • Koordynacja i kontrola realizacji harmonogramów robót;
  • Raportowanie bieżących wyników pracy;

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe, architektoniczne lub budowlane;
  • Posiadanie uprawnień konstrukcyjno-budowlanych – mile widziane;
  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy dla obiektów przemysłowych;
  • Znajomość przebiegu procesu budowlanego;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane;
  • Uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe – mile widziane;
  • Umiejętność motywowania pracowników i delegowania zadań;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Poszukujemy osób z całej Polski.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • Zakwaterowanie;
  • Ekwiwalent pieniężny;
  • Dużą samodzielność,
  • Dojazd na budowę firmową flotą samochodową;
  • Odzież roboczą;
  • Elektronarzędzia;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Poznaj

RTC Robert Capała

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową, a doświadczenie i precyzję w montażu regałów gromadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy