Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Kierownik Laboratorium Badawczego Mazowieckie
Kierownik Laboratorium Mikrobiologicznego

SGS Polska Sp. z o.o.
mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
praca stacjonarna
3373 dni temu

SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia 80.000 pracowników w sieci ponad 1.650 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

W związku z rozwojem Laboratorium Badań Żywności i Produktów Konsumenckich poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Zadania:
  • Organizowanie pracy Laboratorium Mikrobiologicznego
  • Kierowanie, motywowanie i szkolenie podległego zespołu
  • Nadzór nad wykonywanymi badaniami i prowadzenie dokumentacji systemowej
  • Wsparcie merytoryczne Działu Sprzedaży
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wykształcenie mikrobiologiczne lub inne związane z bezpieczeństwem i jakością żywności)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w laboratorium pracującym w oparciu o system zarządzania określony normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005, połączone ze sprawowaniem funkcji kierowniczych (preferowane w komercyjnym laboratorium badającym żywność)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolność do efektywnej organizacji pracy i motywowania podległego zespołu
  • Wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Znajomość obszarów regulowanych prawnie dotyczących badań żywności
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat (umowa o pracę) w systemie dwuzmianowym, w akredytowanym laboratorium, w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym
  • Bogatą ofertę szkoleniową, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny i prywatne ubezpieczenie medyczne.