Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Laboratorium

Globetek Sp. z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
1750 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży chemicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Organizacja pracy laboratorium, zapewnienie zapasów i dostaw odczynników, materiałów i urządzeń,
  • Organizacja pracy zespołu, zapewnienie zgodności prac z dokumentacją techniczną, BHP i PPOŻ,
  • Prowadzenie dokumentacji, kontrola przebiegu badań i harmonogramów pracy laboratorium,
  • Dbałość o jakość i terminowość wykonania zadań przez laboratorium,
  • Organizacja szkoleń dotyczących metod pracy i kontroli jakości, dla zespołu laboratorium,
  • Prowadzanie prac badawczych nad produktami firmy,
  • Aktualizacja procedur i instrukcji dotyczących stanowisk w zespole, metod badawczych, wyposażenia pomiarowego i badawczego,
  • Sporządzanie opisów procesów analitycznych i ich aktualizacja,
  • Wdrażanie nowych pracowników,
  • Nadzór nad wdrażaniem wymagań polityki jakości, polityki środowiskowej, polityki BHP.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria Chemiczna lub pokrewny
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy w laboratorium Chemicznym,
  • Min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu prac badawczych,
  • Znajomość zasad działania i obsługi: aparatów, sprzętu i maszyn laboratoryjnych, w szczególności związanych z chemią organiczną i tworzyw sztucznych,
  • Znajomość procedur ISO,
  • Znajomość zasad normalizacji i norm, w szczególności norm serii EN,
  • Znajomość systemów LIMS/SAP QM,
  • Doświadczenie w zakresie zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych,
  • Znajomość zagadnień z zakresu zjawisk fizykochemicznych zachodzących w przeprowadzanych analizach laboratoryjnych,
  • Język angielski co najmniej na poziomie B2.
Oferujemy:
  • Pracę przy ciekawym projekcie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę i pakiet benefitów.