Najnowsze oferty pracy

  • Regionalny Koordynator ds. Dostawców Usług Medycznych

    Medicover sp. z o.o.   mazowieckie    praca mobilna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twoje zadania: Budowanie sieci zewnętrznych dostawców usług medycznych. Odpowiedzialność za zakres i warunki współpracy z tymi dostawcami na obszarze przydzielonego regionu: województwo mazowieckie; Skuteczne pozyskiwanie nowych dostawców, jak również utrzymanie dobrej współpracy z...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Medyczny

Fagron sp. z o.o.
małopolskie, Kraków, Lesser Poland
praca stacjonarna
1335 dni temu

Ogłoszenie numer: 3608964, z dnia 2020-09-02

Fagron, wiodąca na świecie firma zajmująca się recepturą apteczną, oferuje Lekarzom, aptekarzom i pacjentom najszerszy wachlarz możliwości. Dążymy do poprawy poziomu życia ludzi na całym świecie poprzez planowanie i zarządzanie rozwiązaniami farmaceutycznymi.

Jako lider na rynku, działamy lokalnie, myślimy globalnie. Pozyskując najwybitniejsze umysły, zmierzamy do umocnienia naszej wiodącej pozycji.

Zapraszamy na stronę careers.fagron.com w celu skorzystania z możliwościami kariery zawodowej.

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków, Lesser Poland

Nr Ref.: FA01536_1597848810

Opis stanowiska

Kim jesteśmy Fagron Sp z o.o.- prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma farmaceutyczna, lider w obszarze leków recepturowych, w związku z rozwojem nowego projektu, poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Medyczny Teren całego kraju, target: dermatologia O pracy Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za cały projekt dotyczący promocji do lekarzy: * opracowywanie aktywnej komunikacji do lekarzy z użyciem dostępnych narzędzi (Internet, materiały promocyjne, przekaz dla przedstawicieli), * tworzenie i aktywne zarządzanie grupą przedstawicieli medycznych na terenie całej Polski * kreowanie strategii i celów operacyjnych wewnątrz zespołu przedstawicieli * rozwój kompetencji zespołu i szkolenia w zakresie wizyt u lekarzy z uwzględnieniem wiedzy w zakresie generowania e-recept na lek recepturowy * współpraca i utrzymywanie relacji z producentami oprogramowania do e-recept dla lekarzy * współtworzenie aplikacji z podpowiedziami gotowych składów recept na lek recepturowy oraz metody aplikowania tych treści do oprogramowania związanego z e-receptą * badanie potrzeb rynku w zakresie rejestracji nowych surowców recepturowych wykorzystywanych w spersonalizowanej medycynie * systematyczną współpracę z działem sprzedaży i działem marketingu Postaraj wyróżnić się na tle innych Ofertę kierujemy do osób, które posiadają: * doświadczenie w branży medycznej * doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem Field Force w branży medycznej, * preferowane wykształcenie wyższe, medyczne lub farmaceutyczne * doskonałej znajomości tematyki dermatologicznej (procedury terapeutyczne, uwarunkowania prawne i znajomość realiów) * bardzo dobrą znajomość j. angielskiego, * dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych, * bardzo dobrą znajomość MS Office, prawo jazdy kat. B. Oferujemy * Atrakcyjne warunki zatrudnienia * Narzędzia niezbędne do pracy * Pakiet opieki medycznej * Dofinansowanie do karty MultiSport * Imprezy okolicznościowe * Pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie