Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Mercure Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twoja misja Odpowiedzialny/na będziesz za działalność operacyjną hotelu w celu osiągnięcia założonych wyników ekonomiczno-finansowych oraz jakościowych. Będziesz liderem dla doświadczonego, wieloosobowego i kompetentnego zespołu, będąc wzorem do naśladowania, który zainspiruje...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Dyrektor Hotelu Mazowieckie
Kierownik ośrodka turystycznego w Bieszczadach z zakwaterowaniem

Agencja Turystyczno-Usługowa Bawdim
mazowieckie
praca stacjonarna
4392 dni temu

Ogłoszenie numer: 209538, z dnia 2012-05-18

Czołowy organizator wypoczynku w Bieszczadach

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Kierowanie ośrodkiem turystycznym
  • Organizacja zaplecza gastronomiczno-hotelarskiego
  • Tworzenie i realizacja imprez turystycznych
  • Tworzenie planów promocyjno-reklamowych

Wymagania

  • Doświadczenie w organizacji imprez turystycznych
  • Doswiadczenie w marketingu
  • Znajomość zagadnień rachunkowo-księgowych i kadrowych
  • Dobra znajomość urządzeń i programów biurowych
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Praca z kompetentnym zespołem w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne narzędzia pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Zakwaterowanie