Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Placówki| Doradca Biznesowy

Protecta Finance Sp z o.o.
mazowieckie, Płock, Sierpc, Gostynin, Warszawa, Ciechanów, Pułtusk,
praca stacjonarna
5400 dni temu

Ogłoszenie numer: 71771, z dnia 2009-08-05

Protecta Finance jest niezależnym doradcą finansowym i ubezpieczeniowym, partnerem wiodących instytucji finansowych w Polsce i Europie. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie ubezpieczeń, kredytów, leasingu, faktoringu, dotacji z UE, windykacji należności oraz zarządzania wolnymi środkami finansowymi.

Kierownik Placówki
Doradca Biznesowy

Miejsce pracy: mazowieckie, Płock, Sierpc, Gostynin, Warszawa, Ciechanów, Pułtusk,

Opis stanowiska

Protecta Finance Sp z o.o. szuka ludzi o rozmaitych doświadczeniach i wiedzy. U nas pracują najlepsi. Możesz znaleźć się w miejscu, w którym Twoje umiejętności będą doceniane i szanowane, gdzie spotkasz ambitnych i ciekawych ludzi, od których wiele będziesz mógł się nauczyć. Nasz proces rekrutacji służy wybraniu kandydatów, którzy w przyszłości mogliby awansować na najwyższe stanowiska w naszej firmie. Rekrutacja jest okazją, abyś mógł nam powiedzieć coś więcej o sobie i o swoich dotychczasowych doświadczeniach.

Wymagania

  • niekaralność
  • doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym

Oferujemy

  • bazę danych Klientów do obsługi,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (podstawa + prowizja),
  • bogaty program bezpłatnych szkoleń z dziedziny sprzedaży, finansów i bankowości, możliwość rozwoju zawodowego i awansu za zrealizowane zadania,
  • profesjonalne narzędzia do realizacji celów sprzedażowych,