Kierownik prac budowlanych

BEWA Sp. z o.o. Sp. K.

Wiechlice k/Szprotawy

12 dni temu

Firma BEWA jest przedsiębiorstwem polskim, założonym w roku 1993, specjalizującym się w produkcji prefabrykowanych elementów betonowych i żelbetonowych stosowanych przy budowie systemów kanalizacji deszczowej i sanitarnej, a także elementów nietypowych np. płyty fundamentowe, komory, przystanki autobusowe, obudowy pojemników na odpady. Prężny rozwój przedsiębiorstwa powiązany ze zdobyciem uznania dla oferowanych produktów i usług pozwolił na systematyczne poszerzenie rynków zbytu - obecnie produkty BEWA są doskonale rozpoznawane na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wiechlice k/Szprotawy

Główne zadania:
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami w zakładzie prefabrykacji elementów budowlanych oraz pracami montażowymi przy budowie domów prefabrykowanych
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Zarządzanie procesem produkcji prefabrykatów betonowych
  • Tworzenie oraz realizacja planu produkcyjnego
  • Zarządzanie zespołem
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
Od kandydatów oczekujemy:
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej lub na placu budowy
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dobra znajomość pakiety MS Office, w szczególności programu Excell
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, zdyscyplinowanie, umiejętność współpracy w zespole, kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
Zatrudnionej osobie zapewniamy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na osiąganych wynikach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • partnerską atmosferę wśród załogi
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • po okresie próbnym możliwość korzystania z samochodu służbowego
W zamian oferujemy:
  • perspektywę wieloletniej współpracy i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • udział w ciekawych, różnorodnych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie – u nas Twoja pensja rozwija się razem z Tobą,
  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
  • narzędzia pracy,
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • imprezy integracyjne
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych