Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik pracy - Brygadzista

BARTECH

Małopolskie

257 dni temu

Ogłoszenie numer: 1795666, z dnia 2017-10-04

BARTECH - firma instalacyjna z długoletnim doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym - Niemcy, Holandia, Szwecja. Specjalizuje się w instalacjach rurowych i monterskich, sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, CO oraz klimatyzacji .

Obecnie poszukujemy osób z całej Polski do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Kierowanie i nadzór przy realizacji kontraktów w kraju i za granicą
  • Roboty monterskie i instalatorskie, konstrukcje stalowe, łączenie rur - stal i plastik (zgrzewanie i klejenie)
  • Miejsce pracy: POLSKA (region: mazowieckie, świętokrzyskie, małopolskie) - HOLANDIA

Wymagania

  • Znajomość jęz. niemieckiego i/lub angielskiego do komunikacji na budowie i z klientem
  • Holenderskie (VCA)  - będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność - praca wyjazdowa

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 3 000 do 9 000 PLN

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Praca Brygadzista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (748)
Wałbrzych (40)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (106)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (892)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1800)
Radom (57)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (17)