Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik Produkcji

UniqueConsult Poland Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
4056 dni temu

Ogłoszenie numer: 268063, z dnia 2013-04-11

W imieniu naszego klienta, światowej klasy producenta aparatury diagnostycznej słuchu, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Realizacja celów strategicznych, taktycznych i operacyjnych w obszarze produkcyjnym
  • Budowanie zespołu produkcyjnego ukierunkowanego na ciągłe doskonalenie i rozwój
  • Koordynacja i kontrola prac prowadzonych przez podległych pracowników
  • Inicjowanie/ prowadzenie projektów doskonalących, tworzenie standardów i procedur
  • Współtworzenie oraz realizacja budżetu oraz celów z nim związanych
  • Współpraca oraz aktywne wspieranie pracowników innych działów w projektach i zadaniach przez nich realizowanych
  • Nadzór nad przestrzeganiem regulaminów i standardów przyjętych w organizacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego odpowiadająca poziomowi FCE
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Możliwość pracy w silnej międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Solidne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Wsparcie przy relokacji

Miejsce pracy Szczecin. Do aplikowania zapraszamy kandydatów z całej Polski. Firma zapewnia wsparcie w procesie relokacji do Szczecina.