Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Projektu Farm Wiatrowych

Convent Experts GmbH

Warmińsko-mazurskie

6 dni temu

Witamy w convent experts!

Jesteśmy specjalistami w zakresie planowania personelu w branży wiatrowej oraz dużych projektach przemysłowych. Jako dostawca usług HR koncentrujemy się na europejskim wynajmie personelu, pośrednictwie w zatrudnianiu oraz na zarządzaniu kontraktami wykwalifikowanych pracowników, specjalistów z zawodów technicznych, handlowych i akademickich.

Miejsce pracy: Szczecin lub Hamburg

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Stała praca w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym – ubezpieczeniem zdrowotnym oraz składkami emerytalnymi
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Niezbędne szkolenia organizowane przez pracodawcę
Obowiązki:
  • Planowanie i nadzór nad przygotowaniem projektów budowlanych i wykonawczych farm wiatrowych
  • Określenie kluczowych celów projektu w tym rentowności, przepływów pieniężnych i czasu
  • Analiza danych wejściowych, przygotowanie wytycznych do projektowania
  • Przygotowanie harmonogramu, monitorowanie i raportowanie postępu czasowego i wyników finansowych każdego projektu w zgodności z założeniami firmy oraz klienta
  • Zapewnienie przestrzegania procedur bezpieczeństwa i ochrony środowiska w trakcie wykonania projektu
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Reprezentacja firmy wobec klientów oraz podwykonawców za pośrednictwem korespondencji, spotkań, negocjacji itp.
  • Dążenie do ukończenia projektu na termin
  • Zarządzanie ryzykiem w ramach projektów
  • Ciągłe doskonalenie metod wykonania projektów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z zakresu planowania i budowy farm wiatrowych
  • Znajomość procesu budowy i regulacji dot. procesów budowlanych
  • Umiejętność harmonogramowania, kosztorysowania i budżetowania procesów inwestycyjnych, w tym robót budowlanych
  • Nastawienie na potrzeby klienta
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim i niemieckim
  • Gotowość do zanurzenia się w szczegóły techniczne i tematy
  • Gotowość do podróży

Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do convent experts GmbH, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do convent experts GmbH, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Convent Experts GmbH.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2170)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)