Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Kierownika Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    12 godz.
    Twoja misja Będziesz wspierać Kierownika Recepcji w zapewnieniu skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez nadzorowanie pracy zespołu (około 20 pracowników), przestrzegania standardów marki (Novotel (326 pokoi) oraz Ibis (190...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji Hotelu

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.
lubuskie
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
824 dni temu

Ogłoszenie numer: 6336228, z dnia 2022-01-22

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom.

City Park Hotel & Residence to pięciogwiazdkowe miasto w mieście, które łączy w sobie najwyższą jakość obsługi, komfort i atmosferę.

Zespół tworzy grono pasjonatów branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Planowanie, organizowanie pracy działu recepcji
  • Motywowanie, kierowanie, kontrolowanie podległym zespołem i dbanie o przestrzeganie standardów marki, procedur związanych z obsługą gości
  • Monitorowanie procesu związanego z pobytem Gości w hotelu: rezerwacje, przyjazdy/wyjazdy, pobyty w hotelu, fakturowanie i rozliczanie płatności
  • Podejmowanie efektywnego działania na rzecz zwiększenia sprzedaży , optymalizowanie miejsc hotelowych oraz średniej ceny
  • Angażowanie się w proces sprzedaży produktów hotelowych , posiadanie wiedzy dotyczącej sytuacji i pozycji hotelu na rynku, regularne monitorowanie działań konkurencji
  • Sporządzanie i kontrolowanie harmonogramów pracy pracowników podległego działu( urlopy, dni wolne)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz zapewnienie dobrej atmosfery w pracy

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu również recepcji Wellness&SPA

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujące wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego w hotelu jak również w ramach powstających nowych hoteli Spółki
  • Wsparcie w relokacji

Poznaj

Konkret Real Estate Sp. z o.o. Sp. kom.

City Park to obiekt położony w bliskiej odległości od ścisłego centrum Poznania. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się Arena, Palmiarnia oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Twórcy City Parku to prekursorzy w realizacji idei Smart City. To niezwykłe na skalę europy Miasto w Mieście skupia pięciogwiazdkowy hotel, City Garden SPA by L’Occitane, Whisky Bar 88 – oznaczony mianem najlepszego baru w Polsce w latach 2014, 2015 i 2016, Restauracja CUCINA – wyróżniona w swojej historii trzema czapkami w żółtym przewodniku Gault&Millau, Cukiernia & Lodziarnia CAPPUCCINA, która kusi zapachem pysznej kawy, smakiem lodów rzemieślniczych i autorskich słodkości, UŁAN BROWAR – browar restauracyjny i warzelnia połączone ze sceną, strefa bilard i chillout. Ponadto znajdziecie tu delikatesy ekologiczne Zielona Spiżarnia, Stragany Wyspiańskiego 26, 16 najlepszych restauracji w Poznaniu, klimatyczną kwiaciarnię Ministerstwo Kwiatów i niezwykle kobiecy salon piękności MANI LA, które czekają na rezydentów City Parku – osoby ceniące wyjątkową jakość. Na terenie obiektu znajduje się również centrum wellness ze strefą saun, basenu i kameralną siłownią oraz renomowane centrum medyczne Lux Med.