Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Regionalny – Północ

DP Polska S.A.

Pomorskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2488303, z dnia 2019-06-11

Domino`s Pizza – znana i ceniona na całym świecie marka, posiadająca ponad 13000 lokali na przeszło 70 rynkach, światowy lider w dostawie pizzy, trzykrotny zdobywca prestiżowego tytułu „Pizza Chain of The Year”, w związku z intensywną ekspansją na polskim rynku i otwarciami kolejnych pizzerii, poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Realizacja budżetu sprzedażowego w podległych jednostkach.
  • Budowanie marki i wizerunku w podległym regionie.
  • Zarządzanie personelem (rekrutacja, szkolenie, nadzór pracowników).
  • Dbanie o zachowanie obowiązujących standardów w podległym obszarze.
  • Raportowanie wyników do przełożonego.

Teren działania: Region Północ - woj. pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z budżetem sprzedażowym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkoma punktami sprzedaży (mile widziana branża gastronomiczna).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Pozytywna energia i nastawienie na wynik.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Samodzielność w organizacji pracy własnej i zespołu, przy zachowaniu obowiązujących standardów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji, szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujmy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DP Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (DP Polska), zgadzasz się na przetwarzanie przez DP Polska Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1). W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji kliknij w link:

Poznaj stanowisko: Kierownik Regionalny

Kierownik regionalny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem wszystkich oddziałów firmy lub instytucji w obrębie danego regionu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległych jednostek, kreuje strategię funkcjonowania tychże w ramach opracowywanych przez siebie planów krótko- i długoterminowych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od charakteru ...
Kierownik Regionalny Praca Kierownik Regionalny

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest DP Polska S.A. .

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (740)
Wałbrzych (60)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (172)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2183)
Radom (182)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (83)