Kierownik Robót – Budowa Tunelu

NES Global Talent

Lubelskie

20 dni temu

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy wykonawczej w chcili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót tunelowych,
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie w prowadzeniu robót na budowie co najmniej 1 tunelu
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy