Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik robót / budowy w specjalizacji wodociągowo-kanalizacyjnej

Musing Bud Sp. z o.o. Sp. K.

Zachodniopomorskie

39 dni temu

Ogłoszenie numer: 3520030, z dnia 2020-08-12

Jesteśmy firmą specjalistyczną działającą w zachodniej części kraju głównie  w zakresie robót kanalizacyjnych, ziemnych i drogowych.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Samodzielna organizacja oraz nadzór techniczny nad realizacją robót.
  • Prowadzenie budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego oraz wewnętrznymi wymaganiami przedsiębiorstwa.
  • Ekonomiczne przygotowanie produkcji; optymalizacje procesu budowlanego.
  • Efektywne zarządzanie zespołem pracowników.
  • Nadzór i rozliczanie dostawców i podwykonawców.
  • Udział w procesie realizacji budowy od zlecenia do bezusterkowego odbioru.

Wymagania

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowo-kanalizacyjnych.
  • Praktyczne doświadczenie zawodowe na stanowisku majstra/kierownika robót.
  • Stabilna i ambitna osobowość, gruntowna wiedza w zakresie budowy kanalizacji i wodociągów z różnych materiałów.
  • Umiejętność samodzielnej pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie osobiste.
  • Umiejętność kierowania zespołem podległych pracowników oraz nadzorowania prac podwykonawców, talent organizacyjny.
  • Lojalność i uczciwość wobec pracodawcy.
  • Znajomość MS Office, AutoCad, Norma, MS Project.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Samodzielna, wymagana  korespondencja z uczestnikami budowy – dokumentacja.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie/nagrody zależne od zaangażowania i wyników budowy.
  • Stabilne warunki pracy oraz możliwości rozwoju i awansowania.
  • Dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne.
  • Samochód firmowy według potrzeb.
  • Szczegółowe warunki zatrudnienia do indywidualnej negocjacji z pracodawcą.
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych