Kierownik robót drogowych (z uprawnieniami drogowo-konstrukcyjnymi)

Remitent sp. z o. o.

Warmińsko-mazurskie

4 dni temu

Wykonujemy roboty związane z:
  • wykonaniem sieci zewnętrznych: kan.sanitarna, kan.deszczowa, sieci
  • wodociągowe i pożarowe sieci gazowe (wraz z montażem armatury)
  • kan. podposadzkowa
  • wykonanie montażu separatorów, komór, pompowni
  • wykonanie montażu zbiorników retencyjnych itp.
  • wykonaniem prac na  obiektach typu: galerie handlowe, centra logistyczne, zakłady przemysłowe,
  • osiedla mieszkaniowe, centra biurowo - wystawiennicze
  • obiekty drogowe i mostowe
  • wykonanie nasypów, wiaduktów, dróg itp.
Opis stanowiska:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę i nadzór nad prawidłową realizacją robót drogowych bezpośrednio na budowie.
  • Miejscem pracy są biura budów zlokalizowane na terenie całego kraju w szczególności województwo śląskie, łódzkie i mazowieckie.
  • Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.
Obowiązki :
  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót
  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu
  • uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców
  • prowadzenie dziennika budowy
  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych
Oczekiwania:
  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu drogowym
  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej i konstrukcyjnej
  • biegłej obsługi komputera (MS Project, AutoCAD),
  • dyspozycyjności
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Firma Remitent Sp. z o.o. powstała w 2002 roku, a jej siedziba znajduje się w Mysłowicach (Śląsk). Posiadamy wszelkie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie w branży instalacyjnej i drogowej. Pozwala nam to być jednym z wiodących wykonawców w Polsce!
Naszą misją jest spełnianie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych i ekonomicznych rozwiązań, aby każda inwestycja przynosiła najlepsze korzyści.
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych