Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik robót elektrycznych - farmy wiatrowe

NES Global Talent

Zachodniopomorskie

11 dni temu

Dla generalnego wykonawcy działającego w polskiej energetyce odnawialnej, rekrutujemy aktualnie na stanowisko:

Miejsce pracy: Delegacja w Polsce
Forma zatrudnienia: B2B

Wynagrodzenie: 12000-18000

Dla kogo?

Dobrze płatne stanowisko dla kierowników robót elektrycznych działających, lub chcących działać w OZE. Praca pięć dni w tygodniu w trybie delegacyjnym – należy być gotowym do pozostawania poza domem przez większość tygodnia. Jeśli posiadasz uprawnienia budowlane w zakresie instalacyjnym i chcesz rozbudować portfolio projektami z dobrze płatnego sektora odnawialnych źródeł energii – zaaplikuj.

Obowiązki:

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót elektrycznych,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem i koordynacja podwykonawców
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • nadzór i koordynacja wszystkich robót elektrycznych na budowie

Idealny kandydat posiada:

  • wykształcenie wyższe elektryczne
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie instalacyjnym
  • doświadczenie przy stacjach elektroenergetycznych
  • doświadczenie we współpracy z OSD
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia budowy na stanowisku Kierownika Robót elektrycznych przy budowach farm wiatrowych, liniach energetycznych, budownictwie przemysłowym, bądź inne adekwatne
  • umiejętność zarządzania podwykonawcami
  • samodzielność w działaniu
  • komunikatywny język angielski

Oferujemy

  • samochód służbowy
  • zakwaterowanie
  • komputer
  • telefon

Poznaj

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych