Kierownik robót elektrycznych / Inżynier budowy branży elektrycznej

Entec Solutions Sp. z o.o. Sp.K.

Błonie

18 godz. temu

Firma ENTEC Solutions sp. z o.o. sp.k. jest wykonawcą profesjonalnych instalacji elektrycznych i niskoprądowych. Swoim klientom oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania, realizacji inwestycji oraz serwisu.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Błonie, gm. Miękinia
Obowiązki:
  • Nadzór nad realizacją prac w zakresie instalacji elektrycznych i niskoprądowych na terenie budów,
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji budowy (jakościowej i odbiorowej),
  • Analiza dokumentacji technicznej pod kątem realizacji i ew. optymalizacji,
  • Budowa i kontrola harmonogramów robót,
  • Koordynacja robót realizowanych przez pracowników i podwykonawców,
  • Rozliczanie i odbiór robót od podwykonawców,
  • Kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania oraz współudział w zarządzaniu kosztami budowy,
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż,
  • Analiza ofert podwykonawców,
  • Negocjacje warunków umów z podwykonawcami i wybór podwykonawców,
  • Udział w sporządzaniu dokumentacji powykonawczej,
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń, w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji elektrycznych będą dodatkowym atutem,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednich realizacjach inwestycji elektrycznych,
  • Wiedza z zakresu systemów niskoprądowych (SAP, DSO, KD, CCTV, LAN, SSWiN, BMS)
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość MS Office, AutoCad.
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem

Poznaj

Firma ENTEC świadczy profesjonalne usługi teleinformatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji i organizacji z sektora publicznego. W swojej działalności skupiamy się na dwóch głównych obszarach obsługiwanych przez specjalistów z odpowiednich działów firmy: projektowanie i realizacja instalacji niskoprądowych oraz usługi informatyczne.