Kierownik robót elektrycznych

Climatic Sp. z o.o.

Mazowieckie

17 godz. temu

Climatic SP. z o.o. SP. K. z siedzibą w Regułach k. Warszawy poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Obowiązki:
  • Nadzór nad realizacją prac w zakresie instalacji elektrycznych na budowie
  • Analiza ofert podwykonawców
  • Negocjacje warunków umów z podwykonawcami i wybór podwykonawców
  • Rozliczanie i odbiór robót od podwykonawców w zakresie branży elektrycznej
  • Koordynacja robót elektrycznych realizowanych przez podwykonawców
  • Kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania oraz współudział w zarządzaniu kosztami budowy
  • Nadzór nad przestrzeganiem  procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie projektów elektrycznych
Oferujemy:
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Climatic Sp. z o.o., która jako generalny wykonawca jest liderem na rynku budownictwa służby zdrowia

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych