Kierownik robót elektrycznych

TRAKCJA PRKiI S.A.

Warmińsko-mazurskie

6 dni temu

Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz licznymi kontraktami realizowanymi na terenie kraju poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska
Opis stanowiska
  • Realizacja prac na kontraktach energetyki kolejowej i zawodowej na terenie całego kraju;
  • Nadzór nad procesem realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i budżet;
  • Rozpracowanie dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu robót / dostaw materiałowych, sprzętu);
  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego;
  • Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP, Ppoż. i ochrony środowiska przez pracowników zatrudnionych na budowie;
  • Podział zakresu robót i kierowanie pracą podległych pracowników;
  • Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu w oparciu o harmonogram robót.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub pokrewnym;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • Dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika robót elektrycznych;
  • Uprawnienia SEP „E” i „D”;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony świąteczne);
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Administratorem danych osobowych jest Trakcja PRKiI S.A. z siedzibą w Warszawie (kod: 00-120) przy ul. Złotej 59. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Poznaj

Trakcja PRKiI S.A. jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2008 roku. Rocznie realizuje ponad 100 kontraktów budując linie kolejowe, tramwajowe, drogi, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Nasza Spółka to ludzie, którzy tworzą przyjazne warunki pracy, pozytywną atmosferę i realne możliwości rozwoju. Firma zatrudnia inżynierów budownictwa ze wszystkich specjalności inżynieryjnych i konstrukcyjno-budowlanych, realizując wiele skomplikowanych i zróżnicowanych technicznie projektów. Jako pracodawca oczekujemy rzetelności i gotowości do podejmowania wyzwań oraz otwartości na wymianę wiedzy.

Trakcja PRKiI to miejsce, gdzie łączymy bogate doświadczenie naszej firmy z ciągłym poszukiwaniem nowych rozwiązań. Wspieramy rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia poszerzające wiedzę techniczną oraz nabywanie umiejętności niezbędnych do wypełniania codziennych zadań. Dzięki realizacji kontraktów zagranicznych zapewniamy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w środowisku międzynarodowym.

Warto z nami pracować!

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych