Kierownik Robót Elektrycznych

ELBUD SP. Z O.O.

Mazowieckie

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 4593817, z dnia 2021-05-04

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od blisko 20 lat. Głównym zakresem prowadzonej działalności jest generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych i roboty budowlane w obszarze budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, jak i użyteczności publicznej. Od początku działalność naszej firmy, była prowadzona pod kątem świadczenia usług dla największych Inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, jak i klienta indywidualnego.

Obecnie realizujemy inwestycje dla największym polskich deweloperów, Bouygues Immobilier Polska oraz GN GROUP.

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz nowymi projektami inwestycyjnymi poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych

Miejsce pracy: mazowieckie

 

Opis stanowiska

Miejsce pracy: miejsce prowadzonych realizacji na terenie woj. mazowieckiego

 

Jakie będą Twoje zadania?

 • Pełnienie funkcji Kierownika Robót w zakresie robót elektrycznych w ramach realizowanego projektu budowlanego
 • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót elektrycznych zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną
 • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
 • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej
 • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej

Wymagania

 • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym
 • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót – warunek konieczny
 • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
 • Świadectwo Kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych
 • Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
 • Umiejętność obsługi programów MS Project i AutoCad

Oferujemy

 • Stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt;
 • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
 • Możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.
 • Dużą samodzielność i decyzyjność w działaniu.
 • Pracę nad wyjątkowymi projektami budowlanymi.
 • Pracę w zespole ceniącym różnorodność i ciekawe rozwiązania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ"

 

Klikając w przycisk „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Elbud Sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie, ul. Kościelna 16, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elbud Sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie, ul. Kościelna 16, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail biuro@Elbud.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu otrzymania, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu otrzymania. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu otrzymania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

ELBUD SP. Z O.O.

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych