Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik robót instalacyjnych - sieci zewnętrzne

Remitent sp. z o. o.

Opolskie

65 dni temu

Ogłoszenie numer: 2006105, z dnia 2018-07-18

Wykonujemy roboty związane z:

  • wykonaniem sieci zewnętrznych : kan.sanitarna, kan.deszczowa, sieci
  • wodociągowe i pożarowe, sieci gazowe ( wraz z montażem armatury)
  • kan. podposadzkowa
  • wykonanie montażu separatorów, komór, pompowni
  • wykonanie montażu zbiorników retencyjnych itp.
  • na obiektach typu: galerie handlowe, centra logistyczne, zakłady przemysłowe,
  • osiedla mieszkaniowe, centra biurowo-wystawiennicze.

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę i nadzór nad prawidłową realizacją robót instalacyjnych bezpośrednio na budowie.
  • Miejscem pracy są biura budów zlokalizowane na terenie całego kraju.
  • Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.

Obowiązki:

  • nadzorowanie i koordynacja robót sanitarnych prowadzonych na budowie
  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami
  • kontrola budżetu oraz rozliczanie robót
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach
  • optymalizacja rozwiązań technicznych i materiałowych
  • opracowywanie harmonogramów budowy, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót
  • nadzór nad pracą podległych pracowników
  • dbałość o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi

Miejsce pracy: Cała Polska

Wymagania

  • doświadczenie przy pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót w pracach zawiązanych z budową zewnętrznych sieci wod-kan
  • umiejętność czytania map i projektów oraz obsługi niwelatora
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży wod-kan
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • ZAKWATEROWANIE NA INWESTYCJACH
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie
  • pracę na terenie całej Polski

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Kierownik robót budowlanych Praca Kierownik robót budowlanych