Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Kierownik robót mostowych

NIWA SZCZECIN Sp. z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5251 dni temu

Ogłoszenie numer: 85896, z dnia 2010-01-11

Prowadzimy roboty budowlane w zakresie powłok ochronnych, torkretowania, iniekcji, nawierzchni żywicznych i innych robót mostowych. Prace prowadzimy na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

    Kierowanie zespołem pracowników, kontrola i bezpośredni nadzór nad realizowanymi zadaniami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku budowlanym.
  • Umiejętność pracy w zespole i umiejętność kierowania zespołem.
  • Kreatywność, zdolność samodzielnego wyznaczania celów.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

    Szczegółowe warunki zatrudnienia do omówienia na spotkaniu rekrutacyjnym.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 6000 PLN