Kierownik Robót Sanitarnych (budownictwo przemysłowe)

Globetek Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

6 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

woj. zachodnio-pomorskie, lubuskie

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie robót w zakresie sanitarnym,
  • Nadzór nad prowadzaniem robót zgodnie z umową, projektem i harmonogramem,
  • Optymalizacja kosztów i zasobów w tym również analiza projektów przetargowych, budowlanych, wykonawczych,
  • Przygotowywanie ofert dla zamawiającego,
  • Negocjacje z podwykonawcami i dostawcami,
  • Sporządzanie raportów na temat realizacji inwestycji,
  • Odpowiedzialność za zakończenie kontraktu w terminie, a także za rozliczenie kontraktu z zamawiającym, podwykonawcami i dostawcami.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na projektach związanych z budową obiektów użyteczności publicznej,
  • Mile widziane doświadczenie w budownictwie przemysłowym,
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika/Koordynatora robót sanitarnych,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności elektrycznej,
  • Znajomość procedur kontraktowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • Obsługa komputera, MS Office, AutoCad,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zainteresowanych powyższym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Globetek?

Inżynieria to nasza pasja, a naszą misją jest pomnażać wartość potencjału ludzi i organizacji, zapewniając im trwały rozwój w życiu oraz ich środowisku zawodowym i biznesowym. Kierujemy się przy tym unikalnymi motywacjami. Nasze globalne myślenie wyklucza dzielenie świata na kontynenty i kraje, nie istnieją dla nas ograniczenia. Największą wartość stanowią dla nas ludzie, wierząc przy tym, że jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni. Patrzymy w przyszłość nie koncentrując się wyłącznie na tym co „tu i teraz". Chętnie dzielimy się doświadczeniami, wiedząc, że wszyscy przecież mamy sobie coś do zaoferowania.

Proces rekrutacji w Globetek

Krok Przesłanie CV do Globetek
Krok Wstępny wywiad telefoniczny
Krok Spotkanie z rekruterem Globetek
Krok Pierwsze spotkanie z pracodawcą
Krok Kolejne spotkanie z pracodawcą
Krok Finał
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych