Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik robót sanitarnych

Climatic Sp. z o.o.

Małopolskie

12 dni temu

Climatic SP. z o.o. SP. K. z siedzibą w Regułach k. Warszawy poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: realizowane inwestycje

Obowiązki:
  • Nadzór nad robotami budowlanymi dotyczącymi instalacji sanitarnych
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.
  • Prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami
  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynieria środowiska
  • Uprawnienia budowlane w zakresie instalacji
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w procesie ofertowania/kosztorysowania
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word
  • Znajomość AutoCad
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników
Oferujemy:
  • Narzędzia do pracy
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj stanowisko: Kierownik robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Kierownik robót budowlanych Praca Kierownik robót budowlanych