Kierownik Robót Sanitarnych

Dekpol S.A.

Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin

26 dni temu

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności sanitarnej,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika robót lub kierownika budowy w swojej specjalności,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut,
  • Mile widziana znajomość programów Norma oraz AutoCad.
ZAKRES ZADAŃ:
  • Nadzorowanie i koordynacja robót sanitarnych prowadzonych na budowie,
  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach,
  • Opracowywanie ofert i budżetów.
OFERUJEMY:
  • pracę pełna wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
  • ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o innych członków rodziny,
  • opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę w pracy

Poznaj

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest dynamicznie rozwijającą sie firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju pozwala firmie na kompleksową obsługę pozyskiwanych inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz ponad 250-osobowa, wysoko wykwalifikowana kadra, są głównymi atutami firmy Dekpol.

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych