Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Robót Wykończeniowych

PLANCO SP. Z O.O.

Warmińsko-mazurskie

21 dni temu

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie
Opis stanowiska:
  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót,
  • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju.
Wymagania:
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane uprawnienia budowlane, wykształcenie min. średnie – budowlane,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy – roboty wykończeniowe min. 6 lat,
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników i podwykonawcami,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • samochód służbowy.
Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez PLANCO Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Blizne Łaszczyńskiego, ul. Warszawska 33, 05-082 Stare Babice, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zapoznałam/zapoznałem się z informacją i pouczeniem dotyczącym przysługujących mi praw.

o Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez PLANCO Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Blizne Łaszczyńskiego, ul. Warszawska 33, 05-082 Stare Babice.

Poznaj

Firma Planco Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2007 roku. W odpowiedzi na potrzeby rynkowe stworzona została z dwóch, istniejących od 2005 roku, działalności gospodarczych.

Przez okres naszej działalności rozwijaliśmy umiejętności nabyte podczas pracy świadczonej firmom o podobnym charakterze oraz zdobyliśmy bezcenne doświadczenie jako przedsiębiorstwo samodzielne.

Zbudowaliśmy profesjonalny zespół, który jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Zatrudniamy inżynierów, projektantów oraz menadżerów przygotowanych do realizacji obowiązków syntezy procesu przygotowania oraz realizacji budowy. Dodatkowo utrzymujemy stałą współpracę z zespołem projektantów z dziedzin architektury, konstrukcji oraz branży elektrycznej i sanitarnej.

Poznaj stanowisko: Kierownik robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Kierownik robót budowlanych Praca Kierownik robót budowlanych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (762)
Wałbrzych (46)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2119)
Radom (169)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (74)