Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik Robót
ES Style Budownictwo
Gdańsk, Gdynia, Sopot
25 dni temu

Ogłoszenie numer: 4550710, z dnia 2021-05-18

Przedsiębiorstwo Es Style Budownictwo Sp. z o.o. zatrudni Kierownika Robót

Es style - Specjalizujemy się w ambitnych inwestycjach budowlanych – obiekty hotelowe, biurowe, przemysłowe i mieszkalne w zakresie wykonania wszelkiego typu elewacji.

Kandydatowi spełniającemu nasze oczekiwania oferujemy ponadstandardowe wynagrodzenie, pracę w zgranym, przyjaznym, profesjonalnym zespole nastawionym na sukces.
Wyposażenie w narzędzia niezbędne do prawidłowego wykonywania powierzonych zadań.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

  • Nadzór nad pracami na budowie
  • Koordynowanie prac podwykonawców
  • Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie realizowanych prac na budowie
  • Analizowanie i optymalizacja procesów
  • Realizacja zadań budżetowych
  • Przygotowywanie harmonogramów realizacji prac
  • Weryfikacja i przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Zakres obowiązków

  • Bieżące zarządzanie projektem
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem, udział w naradach koordynacyjnych z Inwestorem
  • Koordynacja logistyki materiałowej
  • Bieżące zarządzanie budżetem budowy
  • Tworzenie raportów dotyczących stanu zaawansowania realizowanego projektu i robót oraz aktywny udział w kontroli budżetowej
  • Analiza ryzyka, opracowanie działań zapobiegawczych i naprawczych , bieżące monitorowanie i kontrola ryzyka, podejmowanie akcji naprawczych w przypadku zagrożenia właściwego przebiegu projektu
  • Rozliczenie końcowe budowy i przygotowanie obiektu do przejęcia przez inwestora wspólnie z kierownikiem robót
  • Stosowanie procedur uzgodnionych z Zarządem ES STYLE
  • Koordynowanie pracy podległych mu majstrów na obiekcie
  • Sporządzanie grafików pracy i skuteczny monitoring czasu pracy pracowników
  • Realizowanie wyznaczonych celów biznesowych, dbanie o interesy firmy

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne; znajomość elewacji wentylowanych oraz BSO
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do kierowania robotami nie są wymagane
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD
  • Gotowość do pracy na budowach na terenie Trójmiasta i okolic

Poznaj