Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Praca.pl Praca Lubuskie Kierownik ds. Badań i Rozwoju Lubuskie
Kierownik rozwoju biznesu – badania nieniszczące NDT

Globetek Sp. z o.o.
lubuskie, cała Polska
praca stacjonarna
4075 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla międzynarodowej firmy inżyniersko konsultingowej, działającej w branży budownictwa przemysłowego, energetyki, petrochemii oraz nafty i gazu, poszukujemy doświadczonego menedżera na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Kierownik rozwoju biznesu usług NDT będzie odpowiadał za wyszukiwanie potencjalnego biznesu i pozyskiwanie zleceń w zakresie kompetencji firmy związanych z usługami badań nieniszczących stosowanych w przemyśle energetycznym, petrochemicznym i naftowym w regionie Europy Środkowo –wschodniej.

Menedżer będzie także odpowiedzialny za nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych, kontakty z potencjalnymi oraz obecnymi Klientami oraz sprzedaż usług badań nieniszczących (w tym także rozwiązań zaawansowanych).

Do zakresu obowiązków będzie także należały doradztwo techniczno-handlowe dla Klientów, aktywny udział w przygotowywaniu ofert handlowych oraz udział w negocjacjach i współpraca z pozostałymi oddziałami firmy na terenie Polski i Europy.

Czego oczekujemy od kandydata/ki?

  • Komunikatywności i umiejętności interpersonalnych
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Umiejętności sprzedażowych i doświadczenia w sprzedaży / rozwoju biznesu w branży technicznej – mile widziane doświadczenie w branży NDT / Spawalnictwo / Stal
  • Doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu relacji z zagranicznymi firmami z branży technicznej – miele widziane w branży energetycznej/petrochemicznej/nafty i gazu
  • Wykształcenia wyższego – mile widziane kierunki techniczne (spawalnictwo/mechanika)
  • Umiejętności pracy w międzynarodowym zespole jak i samodzielnie
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i orientacji na osiąganie wyznaczonych celów
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dyspozycyjności do podróży służbowych
  • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko w dużej międzynarodowej firmie z branży usług inżynierskich
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku specjalistów w branży energetyki, petrochemii i budownictwa przemysłowego
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń