Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Rozwoju Rynku (Key Account Manager)

Talent IN sp. z o.o.

Lubelskie

27 dni temu

Talent IN to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji oraz finansów i sprzedaży.

Nasz Klient to działająca od kilkunastu lat na Polskim rynku organizacja, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie pieców i maszyn dla piekarnictwa i cukiernictwa najbardziej renomowanych marek światowych.

Pomaga w uzyskaniu optymalnych rozwiązań  produkcyjnych zgodnych z indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami Klientów. Firma, która proponuje nowoczesne i innowacyjne rozwiązania spełniające najwyższe standardy.

Miejsce pracy: woj. lubelskie
Zadania:
  • Implementacja strategii sprzedaży firmy na podległym obszarze - teren Polski południowej
  • Sprzedaż pieców i maszyn dla branży piekarniczej i cukierniczej
  • Pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami
  • Prowadzenie pokazów produktowych z funkcjonowania pieców i maszyn u Klienta
  • Udział w uruchomieniach pieców i maszyn piekarniczych
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
  • Udział w imprezach branżowych
  • Wsparcie w prawidłowej realizacji projektów
  • Raportowanie wyników, analiza skuteczności i efektywności działań
Wymagania:
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży piekarniczej i cukierniczej w Polsce
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży projektowej
  • Doświadczenie w prowadzeniu pokazów u Klientów
  • Mile widziana znajomość technologii produkcji pieczywa, przygotowania ciasta
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność budowania silnych i efektywnych relacji ze współpracownikami i Klientami
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Dynamizm i inicjatywa w działaniu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Samochód służbowy
  • Narzędzia pracy - laptop i telefon służbowy
  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Interesującą, ciekawą i rozwojową pracę

Poznaj

Dlaczego warto?

Talent IN to wiedza, jakość, zaangażowanie i wspólna historia zawodowa ludzi, którzy od 20 lat razem pracują i zarządzają organizacjami.

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager