Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Salonu Odzieżowego

SZACHOWNICA

Gorzów Wielkopolski - Nova Park

1 dzień temu

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski - Nova Park

Produkty zawsze w atrakcyjnych cenach, otwartość na nowości i zgrany zespół Pracowników, to właśnie te elementy zdecydowały o sukcesie sieci odzieżowej Szachownica.

Obecnie sieć posiada 80 salonów odzieżowych usytuowanych w galeriach handlowych oraz popularnych deptakach średnich miast.

Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

Dołącz do nas i rozwijaj się z NAMI!

Twoje Zadania
  • kompleksowe zarządzanie podległym salonem
  • codzienne organizowanie pracy własnej i podległego zespołu
  • wspieranie i rozwijanie współpracowników
  • motywowanie i zachęcanie do efektywnej pracy
  • dbanie o zatowarowanie, ekspozycję i porządek w salonie
  • kontrola obowiązujących standardów i procedur
  • realizowanie zadań operacyjnych
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjną podstawę
  • stała comiesięczna premia
  • wypłata zawsze na czas
  • liczne konkursy z nagrodami finansowymi
  • kompleksowe wdrożenie
  • ścieżka kariery
  • pracę w młodym zespole
Twoje Kompetencje
  • doświadczenie na stanowisku kierownika salonu (warunek konieczny)
  • duża samodzielności w działaniu,
  • wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania
  • zdolności organizacyjne, konsekwencja w działaniu
  • wysoki poziom komunikatywności
  • znajomość obsługi komputera
  • zaangażowanie i otwartość na nowe rozwiązania
  • kreatywność

NIE wymagamy znajomości j. Angielskiego

Administratorem danych jest Sieć sklepów SZACHOWNICA z siedzibą w Bolesławiec 59-700, Staszica 11A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami prawa oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

JOART S.A.

Dlaczego warto?

SZACHOWNICA to polska marka odzieżowa, której właścicielem jest spółka JOART S.A. Działamy na rynku od 2002 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią sklepów odzieżowych. Oferujemy odzież i dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Naszą główną przewagą konkurencyjną są świetne ceny oraz regularnie zmieniające się kolekcje, zgodne z aktualnymi trendami. Klientom oferujemy ponadto atrakcyjne zniżki w ramach programu lojalnościowego Szachomat, z którego korzysta już ponad pół miliona osób.

Zarządzamy 84 salonami zlokalizowanymi w całym kraju, zarówno w dużych, jak i średnich miastach. Nasze salony usytuowane są w galeriach i pasażach handlowych. Ich powierzchnia waha się od 250 do ponad 500 m2. Pracuje u nas 750 osób. Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

Poznaj stanowisko: Kierownik Salonu

Kierownik salonu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem salonu sprzedażowego w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległego personelu, zatrudnionego w obrębie salonu, kreuje politykę sprzedażową i reklamową salonu, zarządza zatrudnieniem i rekrutacją nowych pracowników salonu, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od ...
Kierownik Salonu Praca Kierownik Salonu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (747)
Wałbrzych (64)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (166)
Lubelskie:
Lublin (269)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (983)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2324)
Radom (177)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (247)