Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Serwisu Seat

Reiski Auto Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
1909 dni temu

Ogłoszenie numer: 2290500, z dnia 2019-02-15

Nasza firma od wielu lat należy do wąskiego grona najlepszych przedsiębiorstw na rynku bydgoskim odnosząc znaczące sukcesy.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Zarządzanie Serwisem Seat
  • Realizacja celów ilościowych, finansowych i jakościowych związanych ze sprzedażą usług serwisowych
  • Bezpośrednia współpraca z przedstawicielami importera
  • Bieżąca, aktywna i samodzielna analiza wskaźników serwisowych
  • Planowanie i realizacja marketingu serwisowego

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w autoryzowanej stacji obsługi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Cykl szkoleń w ramach ścieżki rozwoju