Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik sklepu firmowego

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.

Kosakowo

23 dni temu

Zakłady Mięsne Nowak powstały w 1991 roku. To jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych.

Dołącz do nas jako

Miejsce pracy: Kosakowo

ul. Czarnieckiego (na terenie sklepu Netto)

Obowiązki na stanowisku:
  • Organizowanie czasu pracy własnego i podległych pracowników;
  • Zapewnienie właściwych standardów pracy i obsługi klientów;
  • Obsługa Klienta przy sprzedaży wyrobów mięsno-wędliniarskich;
  • Dbanie o ciągłość sprzedaży asortymentu oraz rozliczenia;
  • Planowanie ekspozycji w ladach oraz bieżące kontrolowanie jakości asortymentu.
Oczekujemy:
  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i krajalnicy;
  • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia do klienta;
  • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków;
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do jej wyrobienia);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Wynagrodzenie i premie wypłacane zawsze na czas;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu