Kierownik Sklepu Firmowego

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

6 dni temu

Zakłady Mięsne Nowak sp. z o.o. sp. k. to istniejący od 1991 roku  jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych. Wędliny i mięsa Nowak to zespolenie wieloletniego doświadczenia, tradycji i zamiłowania do wyśmienitego jedzenia. To produkty dla każdego i na każdą okazję, w których jakość, znaczy tyle samo co smak.

Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

W związku z rozwojem Firmy ZM Nowak poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Twoje zadania
  • Organizowanie czasu pracy własnego i podległych pracowników;
  • Zapewnienie właściwych standardów pracy i obsługi klientów;
  • Obsługa Klienta przy sprzedaży wyrobów mięsno-wędliniarskich;
  • Dbanie o ciągłość sprzedaży asortymentu oraz rozliczenia;
  • Planowanie ekspozycji w ladach oraz bieżące kontrolowanie jakości asortymentu.
Nasze oczekiwania:
  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i krajalnicy;
  • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia do klienta;
  • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków;
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do jej wyrobienia);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Wynagrodzenie i premie wypłacane zawsze na czas;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w ofercie pracy następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Zakłady Mięsne Nowak sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Kierownik Sklepu Firmowego w zakresie, o jakim mowa w klauzuli informacyjnej. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.

Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez administratora danych przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Zakłady Mięsne Nowak sp. z o.o. sp.k. w Gdańsku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (w skrócie: RODO) informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zakłady Mięsne Nowak sp. z o.o. sp.k. w Gdańsku, ul. Knyszyńska 16A/2 (ADO).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez ADO w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Kierownik Sklepu Firmowego.

Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych:

  • w zakresie obejmującym imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej albo numer telefonu, wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO (ciążący na nas obowiązek prawny, który wynika z przepisów prawa pracy);
  • w zakresie pozostałych danych zawartych w ofercie pracy jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda na przetwarzania danych osobowych w celu wskazanym w pkt. 2).

Dodatkowo, w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana odrębnej zgody, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez ADO. W tym przypadku w zakresie danych zawartych w ofercie podstawą ich przetwarzania będzie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym podanie danych, które przetwarzamy na podstawie obowiązku prawnego, jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty realizujące na naszą rzecz usługi informatyczne, księgowe, kadrowe, jak również organizujące proces rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej, zaś w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – do końca roku kalendarzowego, w którym upłyną 2 lata od zakończenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawienia oraz usunięcia, a nadto do żądania ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych.

Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z przepisami RODO, może Pani/Pan wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

Prosimy na aplikacji umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu