Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Sklepu Firmowego

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. j.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

9 dni temu

Zakłady Mięsne Nowak sp. j. to istniejący od 1991 roku  jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych. Wędliny i mięsa Nowak to zespolenie wieloletniego doświadczenia, tradycji i zamiłowania do wyśmienitego jedzenia. To produkty dla każdego i na każdą okazję, w których jakość, znaczy tyle samo co smak.

Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

W związku z rozwojem Firmy ZM Nowak poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Twoje zadania
  • Organizowanie czasu pracy własnego i podległych pracowników;
  • Zapewnienie właściwych standardów pracy i obsługi klientów;
  • Obsługa Klienta przy sprzedaży wyrobów mięsno-wędliniarskich;
  • Dbanie o ciągłość sprzedaży asortymentu oraz rozliczenia;
  • Planowanie ekspozycji w ladach oraz bieżące kontrolowanie jakości asortymentu.
Nasze oczekiwania:
  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i krajalnicy;
  • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia do klienta;
  • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków;
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do jej wyrobienia);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Wynagrodzenie i premie wypłacane zawsze na czas;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj

Zakłady Mięsne Nowak sp. j.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu