Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Sklepu

Klient portalu Praca.pl

Gdynia, Riviera

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2679220, z dnia 2019-10-10

zatrudni pracownika na stanowisku

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia, Riviera

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów w zakresie produktów oferowanych przez firmę z branży mody damskiej, realizację założonego budżetu, przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd i wystrój salonu.

Wymagania

  • umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikatywność
  • samodzielność, skuteczność, wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
  • otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy
  • sumienność, uczciwość
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • zainteresowanie modą

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w polskiej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • szkolenia wewnętrzne
  • opieka medyczna, pakiety ubezpieczeń na życie
  • przyjazna atmosfera pracy
Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu