Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik Sprzedaży

Nomi S.A.
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
4798 dni temu

NOMI S.A.
Spółka  posiadająca  w Polsce sieć supermarketów w branży „Zrób to sam"
poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zadania:
  • Zarządzanie i organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu sprzedawców
  • Podejmowanie działań zmierzających do zwiększenia efektywności sprzedaży
  • Odpowiedzialność za dostępność towaru w ramach branży
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
  • Motywowanie zespołu

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w sieci handlowej
  • Dobra znajomość asortymentu branży budowlanej
  • Umiejętność budowania, motywowania oraz szkolenia zespołu sprzedażowego
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność logicznego myślenia i analizowania
  • Dobra organizacja pracy
  • Kreatywność i odpowiedzialność

Oferujemy:
  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
  • Interesujące wyzwania zawodowe
  • Dobrą atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”