Kierownik sprzedaży
Klient portalu Praca.pl
Wielkopolskie
kierownik/koordynator
umowa o pracę
5 dni temu

Ogłoszenie numer: 5564721, z dnia 2021-09-20

Stabilna firma działająca od lat z sukcesami w regionie zatrudni do swojego zespołu doświadczonego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Realizowanie planów sprzedaży,
  • Kierowanie grupą PH,
  • Rozwój i analiza rynku,
  • Bezpośrednia współpraca z kluczowymi klientami,
  • Sporządzanie analiz i raportów.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • Znajomość branży FMCG,
  • Doświadczenie w kierowaniu PH,
  • Zdolności analityczne,
  • Znajomość obsługi komputera ( Excel) oraz programów do zarządzania sprzedażą.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, opieka medyczna.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnej aplikacji.

Zapewniamy pełną dyskrecję. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"