Kierownik Stacji

Circle K Polska Sp. z o. o.

Włocławek

18 dni temu

Kierownik Stacji - Circle K - Włocławek

Włocławek

To nasi ludzie wyróżniają nas na tle konkurencji - ze względu na nich klienci chcą do nas wracać. Twoją główną misją w Circle K byłoby świadczenie, sprawnej i życzliwej obsługi klientów - pilnowanie, żeby kupujących zawsze witały uśmiech i chwila uwagi, jakiej nie poświęca się im gdzie indziej.W naszych sklepach wysoko cenimy ducha pracy zespołowej. Możesz spodziewać się pełnego zapału i sympatii przełożonego, który nie przestanie motywować Cię do polepszania wyników i świadczenia obsługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy pracodawcą stabilnym i profesjonalnym.

 

Poszukujemy przyjaznych i pomocnych osób, które potrafią zapanować nad kilkoma sprawami naraz, nie tracąc przy tym z oczu detali. Tutaj każdy dzień jest inny, wypełniony szeregiem różnorodnych zadań: od planowania pracy zespołu, po kontakt z klientami, zamawianie produktów i zapełnianie półek. W zamian za energię i zaangażowanie obiecujemy odpowiedzialność, możliwość rozwoju oraz cenne doświadczenia w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy. Jeżeli podoba Ci się taka perspektywa, koniecznie musimy porozmawiać!

 

Do ważnych cech charakteru zaliczamy:
 • Pozytywne nastawienie
 • Zmysł handlowy
 • Zapobiegawczość i zaradność
 • Dbałość o detale
 • Umiejętność pracy w zespole
 • Elastyczność
 • Troskliwość
Zapraszamy do aplikowania osoby spełniające poniższe oczekiwania:
 • Doświadczenie w zarządzaniu placówką handlową
 • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości jednostek handlowych
 • Umiejętność kierowania zespołem
 • Umiejętność bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office, a szczególnie arkuszy kalkulacyjnych
 • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
 • Co najmniej średnie wykształcenie
 • Preferowane miejsce zamieszkania zgodne z miejscem pracy

Miejsce pracy: Włocławek, ul. Okrzei 73

Poznaj

Circle K Polska Sp. z o. o.

Do 2010r. firma Statoil Fuel & Retail była częścią norweskiego koncernu naftowego Statoil ASA. W 2012r. Statoil Fuel & Retail została przejęta przez firmę Alimentation Couche-Tard (ACT), która jest jedną z największych na świecie spółek akcyjnych handlu detalicznego z obszaru convenience i prowadzi działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji oraz na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska spółka posiada na świecie około 15,000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 100.000 pracowników. Akcje Alimentation Couche –Tard notowane są na giełdzie w Toronto (TSE).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://corpo.couche-tard.com/en/

Circle K, jako największa i najmocniejsza marka w portfelu Alimentation Couche-Tard, została wybrana na globalną markę detaliczną i jest dziś obecna w ponad 20 krajach na świecie.

W dniu 1 kwietnia 2016 roku nazwa spółki Statoil Fuel & Retail Polska uległa zmianie na Circle K Polska. Formalna zmiana nazwy spółki jest początkiem procesu zmiany marki stacji Statoil w Europie na Circle K. Proces ten rozpoczyna się w maju br. w krajach skandynawskich. W Polsce, Rosji i w krajach bałtyckich natomiast proces rozpocznie się w połowie 2017 roku w Polsce. Do tego czasu sieć naszych stacji na polskim rynku będzie nadal funkcjonować pod logo Statoil.

Circle K Polska  jest właścicielem sieci 357 stacji paliw Statoil obecnych na rynku polskim od 1993 roku.

Jako pracownicy Circle K Polska jesteśmy częścią światowej firmy. Pod nową marką Circle K, obsługiwać będziemy wspólnie miliony klientów na całym świecie.

Dołącz do nas na drodze do stworzenia globalnej marki!

Poszukujemy działających z pasją osób gotowych dołączyć do naszego zespołu w międzynarodowym, dynamicznym i inspirującym środowisku pracy.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu 
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu