Filtruj oferty pracy

Praca CIECHOCINEK Najnowsze oferty pracy

10 ofert pracy

  • Oferta tygodnia
    Kierownik Zespołu Biuro Sprzedaży
    Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski, Świecie, Włocławek, Golub Dobrzyń, Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Radziejów, Brześć Kujawski, Lipno, Kowalewo Pomorskie, Chełmża
    11 godz.

Praca w Ciechocinku

Ciechocinek - urokliwe miasto położone w Kotlinie Toruńskiej w województwie kujawsko-pomorskim. Miasto słynie z typowo uzdrowiskowego charakteru. Krajobraz Ciechocinka jest praktycznie nieskażony przemysłem, co stanowi o gospodarczym potencjale miejsca. W mieście dominują kwiaty i zielone parki poprzecinane tężniami solankowymi i fontannami wód mineralnych.

Niekwestionowaną gałęzią gospodarki, która przynosi miastu największe zyski i gwarantuje pracę w Ciechocinku, jest turystyka, medycyna, handel i usługi. Miasto jest jednym z najbardziej znanych uzdrowisk w Europie.

Ciechocinek ma status Gminy Uzdrowiskowej. Na próżno szukać tu stref inwestycyjnych, czy przemysłowych. W Ciechocinku dominują szpitale uzdrowiskowe, sanatoria, prewentoria, ośrodki wypoczynkowe, pijalnie wód uzdrowiskowych, warzelnia soli, zakłady przyrodolecznicze, a także hotele, restauracje i podobne punkty ściśle związane z charakterem uzdrowiskowo-wczasowym miasta. Rozwój stref typowo przemysłowych jest wręcz zakazana w wielu obszarach miasta ze względu na jego unikatowy klimat i charakter w skali całego kraju.

Biorąc pod uwagę charakter miejsca, zatrudnieniem w Ciechocinku mogą cieszyć się przede wszystkim lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, fizjoterapeuci, kosmetolodzy, obsługa hotelowa i gastronomiczna.

Obok uzdrowisk w mieście wyrastają nowoczesne kompleksy SPA, w których oferowane są zabiegi pielęgnacyjne na bazie dostępnych w Ciechocinku złóż naturalnych. Do Ciechocinka przyjeżdżają kuracjusze z całej Polski. Często trafiają tutaj także goście zza granicy oraz celebryci korzystający z szerokiej oferty SPA&Beauty.

Lecznictwo uzdrowiskowe stanowi podstawę stałego rozwoju nowych podmiotów gospodarczych. Złoża solankowe posiadające wyjątkowe właściwości lecznicze, z których słynie Ciechocinek, tradycja, historia i szeroka oferta turystyczno-rekreacyjna sprawiają, że miasto to najbardziej rozpoznawalna marka w swojej klasie w Polsce i poza jej granicami.

Rekrutują z Praca.pl