Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty

Praca Ciechocinek Najnowsze oferty pracy

Znalezione oferty - 37
  • PolecamyPolecamy
    Kierownik Zespołu w Biurze SprzedażySzybkie aplikowanieBiuro Sprzedaży
    Włocławek, Lipno, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Brześć Kujawski, Inowrocław, Toruń, Solec Kujawski, Grudziądz, Tuchola, Świecie, Bydgoszcz, Nakło nad Notecia, Gollub, Dobrzyń , Brodnica, Rypin, Żnin, Kowalewo, Chełmno
    Oferta tygodnia
    1 dzień

Praca w Ciechocinku

Ciechocinek - urokliwe miasto położone w Kotlinie Toruńskiej w województwie kujawsko-pomorskim. Miasto słynie z typowo uzdrowiskowego charakteru. Krajobraz Ciechocinka jest praktycznie nieskażony przemysłem, co stanowi o gospodarczym potencjale miejsca. W mieście dominują kwiaty i zielone parki poprzecinane tężniami solankowymi i fontannami wód mineralnych.

Niekwestionowaną gałęzią gospodarki, która przynosi miastu największe zyski i gwarantuje pracę w Ciechocinku, jest turystyka, medycyna, handel i usługi. Miasto jest jednym z najbardziej znanych uzdrowisk w Europie.

Ciechocinek ma status Gminy Uzdrowiskowej. Na próżno szukać tu stref inwestycyjnych, czy przemysłowych. W Ciechocinku dominują szpitale uzdrowiskowe, sanatoria, prewentoria, ośrodki wypoczynkowe, pijalnie wód uzdrowiskowych, warzelnia soli, zakłady przyrodolecznicze, a także hotele, restauracje i podobne punkty ściśle związane z charakterem uzdrowiskowo-wczasowym miasta. Rozwój stref typowo przemysłowych jest wręcz zakazana w wielu obszarach miasta ze względu na jego unikatowy klimat i charakter w skali całego kraju.

Biorąc pod uwagę charakter miejsca, zatrudnieniem w Ciechocinku mogą cieszyć się przede wszystkim lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, fizjoterapeuci, kosmetolodzy, obsługa hotelowa i gastronomiczna.

Obok uzdrowisk w mieście wyrastają nowoczesne kompleksy SPA, w których oferowane są zabiegi pielęgnacyjne na bazie dostępnych w Ciechocinku złóż naturalnych. Do Ciechocinka przyjeżdżają kuracjusze z całej Polski. Często trafiają tutaj także goście zza granicy oraz celebryci korzystający z szerokiej oferty SPA&Beauty.

Lecznictwo uzdrowiskowe stanowi podstawę stałego rozwoju nowych podmiotów gospodarczych. Złoża solankowe posiadające wyjątkowe właściwości lecznicze, z których słynie Ciechocinek, tradycja, historia i szeroka oferta turystyczno-rekreacyjna sprawiają, że miasto to najbardziej rozpoznawalna marka w swojej klasie w Polsce i poza jej granicami.