Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu - Główny Mechanik

Human & Hunter Sp. z o.o.

Śląskie

7 dni temu

Niemiecka firma z ponad 50-letnią tradycją, specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji foliowych opakowań dla żywności oraz wyrobów medycznych. Posiada swoje oddziały w Niemczech, Polsce, Francji oraz Szwajcarii.

Nr ref.: KUR/EN/W
Zadania:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Kontrolę i optymalizację procesów produkcyjnych i logistycznych;
  • Dbanie o wysoki standard utrzymania maszyn i urządzeń na produkcji oraz nadzór nad bezpiecznym, nieprzerwalnym ich funkcjonowaniem;
  • Planowanie i organizacja przeglądów, konserwacja i naprawy, prowadzenie dokumentacji;
  • Organizacja pracy własnej i podległego zespołu mechaników i elektryków;
  • Odpowiedzialność za dokumentację oraz zaopatrzenie firmy w części zamienne, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń.
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie techniczne (mechanik, automatyk, elektryk);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1 – B2);
  • Wysoce rozwinięte kompetencje przywódcze;
  • Uprawnienia SEP.
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie;
  • Pracę w elastycznym, dostosowanym do kandydata systemie jednozmianowym;
  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę;
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego dla Ciebie oraz członków Twojej rodziny;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz realną szansę rozwoju w prężnie działającej firmie produkcyjnej;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu

Kierownik utrzymania ruchu jest osobą zatrudnioną w przedsiębiorstwie produkcyjnym i odpowiedzialną za zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Jako że pierwszym czynnikiem mogącym zakłócić tę ciągłość jest uszkodzenie jednego z urządzeń, biorących udział w produkcji, kierownik utrzymania ruchu koordynuje i nadzoruje bieżącą konserwację sprzętu i jego naprawy. Kierownik opracowuje harmonogram okresowych ...
Kierownik Utrzymania Ruchu Praca Kierownik Utrzymania Ruchu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Human & Hunter Sp. z o.o..