Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Wydziału Instalacje PDH

Globetek Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

6 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży chemicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Wydziału Instalacje PDH.

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z pionem realizacji inwestycji,
  • Udział w procedurach FAT,
  • Opiniowanie listy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych,
  • Udział w zespołach oceny ryzyka,
  • Udział w szkoleniach pracowników przygotowujących do obsługi obiektu,
  • Udział w przygotowaniu instrukcji technologicznych procesowych, stanowiskowych i eksploatacyjnych,
  • Organizowanie procesu produkcji, w zakresie zapewnienia zapasów i dostaw surowców, półproduktów, czynników energetycznych, materiałów i urządzeń,
  • Zarządzanie personelem, zapewnienie przestrzegania procedur min. z zakresu ochrony środowiska, BHP, ppoż., instrukcji stanowiskowych i eksploatacji urządzeń oraz odnoszących się do zakresu wewnętrznych aktów normatywnych, w tym Zintegrowanego Systemu Zarządzania,
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji,
  • Kontrola i ocena warunków bezpieczeństwa,
  • Realizacja polityki jakości,
  • Opiniowanie prac badawczych oraz prac operacyjno-badawczych, projektów wynalazczych, projektów technicznych przewidzianych do realizacji w zakładzie,
  • Kontrola nad działalnością w zakresie ochrony środowiska,
  • Nadzór nad realizacją zapisów procedur dotyczących gospodarki odpadami.
Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie z branży petrochemicznej lub oil & gas,
  • Wiedza z zakresu zarządzania zakładem produkcyjnym w oparciu o systemy ISO oraz systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwem pracy,
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem,
  • Znajomość systemów do zarządzania ruchem i eksploatacją – DCS, SIS,
  • Znajmość programów pakietu Office i programu AutoCAD,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji w języku angielskim za pośrednictwem przycisku

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Globetek?

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Współpracuje z największymi firmami budowlanymi oraz produkcyjnymi, głównie z branży energetycznej i  petrochemicznej, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Z sukcesem realizuje wymagające projekty rekrutacyjne i doradcze w oparciu o innowacyjne narzędzia i doświadczenia zespołu profesjonalistów. Dzięki temu cieszy się uznaniem Klientów i zaufaniem rekrutowanych Pracowników. Stale dba o najwyższą jakość świadczonych usług oraz najlepsze warunki zatrudnienia. Globetek jest jedną z nielicznych agencji, która dedykuje swoje usługi ściśle określonym sektorom przemysłu. Konsultanci specjalizują się w rekrutacji do branż:energetyka, nafta i gaz, odnawialne źródła energii, produkcja, transport i spedycja, budownictwo infrastrukturalne i komercyjne. Dzięki doświadczeniu oraz rozumienie potrzeb przedsiębiorstw tych sektorów jest wyjątkowym partnerem w biznesie.

Proces rekrutacji w Globetek

KrokPrzesłanie CV do Globetek
KrokWstępny wywiad telefoniczny
KrokSpotkanie z rekruterem Globetek
KrokPierwsze spotkanie z pracodawcą
KrokKolejne spotkanie z pracodawcą
KrokFinał

Poznaj stanowisko: Kierownik Wydziału

Kierownik wydziału, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i współrealizowanie całokształtu procesów decyzyjnych w przestrzeni danego wydziału firmy lub instytucji. Zakres konkretnych obowiązków, przynależnych do stanowiska jest ściśle związany z charakterem branży lub sektora rynku; kierownik wydziału może zajmować się kreowaniem strategii sprzedażowej oddziału, analizować ...
Kierownik Wydziału Praca Kierownik Wydziału

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Globetek Sp. z o.o..