Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 godz.
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Praca.pl Praca Mazowieckie Kierownik Zakładu Produkcyjnego Mazowieckie
Kierownik Zakładu Produkcyjnego (polimeryzacja niskotemperaturowa)

Zakłady Chemiczne ANSER Sp. z o.o.
mazowieckie
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
568 dni temu

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie - zapewniamy pakiet relokacyjny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad kontrolą jakości w produkcji
  • Zbieranie i uzupełnianie informacji techniczno-technologicznych o surowcach, technikach, technologiach i wyrobach wchodzących w zakres tematyki prac wykonywanych w zakładzie
  • Zapewnienie właściwej jakości surowców oraz kontrola gospodarki surowcami
  • Opracowanie i optymalizacja recept i technologii dla zakładu
  • Prowadzenie projektów badawczych
  • Opracowywanie zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi oraz normami dokumentacji technicznej i technologicznej projektowanych wyrobów i nowych technologii
  • Usprawnienie procesów produkcyjnych
  • Inicjowanie działań związanych z wdrażaniem nowych procesów i produktów
  • Usprawnianie procesów organizacyjnych ukierunkowanych na poprawę efektywności i optymalizację kosztów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość branży chemii budowlanej
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie min 2 lat w stosowaniu technologii i jakości w sektorze chemii budowlanej
  • Znajomość technologii w zakresie polimeryzacji niskotemperaturowej i zarządzania kontrolą jakości

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Miłą i przyjazną atmosferę

Poznaj

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych.