Kierownik / zastępca kierownika sklepu

HR Quality Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Małopolskie

49 dni temu

Ogłoszenie numer: 2833373, z dnia 2019-12-10

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego Klienta szukamy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Podhale

Wasze obowiązki:

  • zarządzanie podległym zespołem,
  • wprowadzenie i wdrażanie nowych pracowników,
  • dbałość o zaopatrzenie sklepu,
  • utrzymanie efektywnej komunikacji i łączności ze współpracownikami oraz innymi sklepami.

Wymagania

Szukamy osób, które:

  • mają minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • są zainteresowane stabilnym zatrudnieniem na dłużej,
  • lubią pracę z ludźmi,
  • są pracowite, cierpliwe, odpowiedzialne i komunikatywne.

Oferujemy

Co Wam damy?

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • dwuzmianowy system pracy,
  • pakiet benefitów: m. in. pakiet socjalny, karty medyczne, ubezpieczenie grupowe, bony oraz paczki świąteczne,
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy.
Zastępca kierownika sklepu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą współzarządzającą funkcjonowaniem sklepu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Zastępca kierownika nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległego personelu, zatrudnionego w obrębie salonu, kreuje politykę sprzedażową i reklamową salonu, zarządza zatrudnieniem i rekrutacją nowych pracowników salonu zastępując kierownika, lub wykonuje ...
Praca Zastępca Kierownika Sklepu