Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Zespołu Inżyniera Kontraktu

Klient portalu Praca.pl

Mazowieckie

126 dni temu

Ogłoszenie numer: 1999194, z dnia 2018-07-11

Grupa kapitałowa działająca na rynku Polskim oraz w Europie południowo-wschodniej, prowadząca działalność biznesową w gałęziach gospodarki,  takich jak: - wydobycie, przetwarzanie, transport i magazynowanie ropy naftowej i gazu ziemnego - produkcja, dystrybucja oraz rozdział energii elektrycznej i cieplnej - obiekty służące ochronie środowiska, - instalacje przemysłowe i obiekty infrastrukturalne poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za świadczenie usług inżyniera kontraktu dla sektorów energetycznego oraz gazowniczego
  • tworzenie zespołów nadzoru inwestorskiego w ramach świadczonych usług, wybór oraz kontraktowanie podwykonawców
  • odpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji potrzebnej do przeprowadzania postępowań przetargowych
  • przygotowanie ofert (wycenia usług) na świadczenie usług doradztwa technicznego, nadzoru inwestorskiego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość prawa budowlanego i procedur FIDIC
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • min. 5 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami świadczącymi usługi projektowe lub inżyniera kontraktu dla sektora energetycznego lub gazowniczego
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • dobra znajomość sektora gazowniczego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programu MS Project
  • prawo jazdy B

Oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt menadżerski
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość samorealizacji
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (668)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (167)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (170)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1902)
Radom (63)
Płock (59)
Opolskie:
Opole (168)
Nysa (69)