Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
KIEROWNIK ZESPOŁU RACHUNKOWOŚCI

Trans Märka Polska Sp. z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5350 dni temu

Ogłoszenie numer: 75487, z dnia 2009-09-21

www.maerka.de
Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • zarządzanie 4-osobowym zespołem księgowości finansowej,
  • samodzielne sporządzanie i organizacja sprawozdań finansowych wg polskiego kodeksu handlowego i na podstawie systemu EDP (elektroniczne przetwarzanie danych)
  • współpraca z doradcą podatkowym oraz osoba kontaktowa podczas audytu wewnętrznego i zewnętrznego
  • kontrola rozliczeń podatkowych przy koordynacji doradcy podatkowego

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe o profilu ekonomicznym lub finansowym (specjalność rachunkowość, księgowość) lub podobne kwalifikacje zawodowe
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w zakresie rachunkowości / księgowości w firmie międzynarodowej
  • doświadczenie w kierowaniu kapitałem ludzkim
  • zdolność motywowania współpracowników umiejętność sporządzania raportów wg zasad rachunkowości polskiej, niemieckiej (HGB, IFRS)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość programu OPTIMA
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • umiejętności samodzielnej pracy z ukierunkowaniem na cel

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie