Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu

Ośrodek Sprzedaży i Rozwoju

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Tczew, Pruszcz-Gdański, Starogard, Gdański, Malbork, Kartuzy, Kościerzyna

33 dni temu

Poszukujemy kandydatów z miast i okolic: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Tczew, Pruszcz-Gdański, Starogard, Gdański, Malbork, Kartuzy, Kościerzyna

Jesteśmy częścią firmy, która istnieje od ponad 150 lat i w swojej branży jest jedną z największych firm na świecie. To również pierwsze przedsiębiorstwo, które z udziałem kapitału zagranicznego, pojawiło się 30 lat temu na polskim rynku.

Lata działalności, doświadczenia i profesjonalizmu zaowocowały obsługą w Polsce ponad 3,5 mln klientów, co daje nam kluczową pozycję. Swoje produkty i usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Szeroki wachlarz produktów, elastyczne dopasowanie do Klienta, dobrze wyszkolona i uczciwa kadra pozwala nam nie tylko utrzymać, ale i wzmacniać pozycję lidera w branży.

Poznaj te i inne nasze wartości dołączając do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZADANIA
  • skuteczne realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • umiejętność motywowania i zaplanowania pracy zespołu,
  • prowadzenie szkoleń w ramach zespołu i jego merytoryczne wsparcie,
  • rekrutacja i utrzymanie prężnie działającej grupy przedstawicieli,
  • bycie wzorem do naśladowania dla zespołu.

PASUJESZ JEŚLI
  • posiadających doświadczenie w sprzedaży i pracy z Klientem,
  • mających doświadczenie w zarządzaniu i współpracy z zespołem,
  • znających mechanizmy sprzedaży i lubiących się w nich doskonalić,
  • komunikatywnych i łatwo nawiązujących trwałe relacje,
  • posiadających minimum wykształcenie średnie.

ZYSKASZ Z NAMI
  • wysokie dochody i jasny system prowizyjny (od 6 tys zł),
  • dodatkowe premie kwartalne oraz atrakcyjne konkursy,
  • benefity (karta sportowa, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),
  • pracę w przyjaznym, otwartym i wspierającym zespole,
  • nie tylko możliwość, ale i prawo do awansu zapisane w ścieżce kariery,
  • dużą samodzielność w działaniu i przestrzeń do realizowania własnych pomysłów,
  • bezpośrednią umowę agencyjną,
  • wsparcie dyrektora i pomoc rekrutacyjną,
  • pomoc w rozbudowywaniu portfela Klientów zespołu przy wykorzystaniu najnowszych technologii,

Poznaj

Metlife

Firma istnieje od ponad 150 lat i w swojej branży jest jedną z największych firm na świecie. To również pierwsze przedsiębiorstwo, które z udziałem kapitału zagranicznego, pojawiło się 30 lat temu na polskim rynku.

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu
Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Praca Kierownik Zespołu