Kierownik Zmiany

POLMLEK Sp. z o. o.

Lidzbark Warmiński

3 dni temu

POLMLEK Sp. z o.o.Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim

producent wyrobów mleczarskich

należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com

w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne/technologiczne średnie lub wyższe;
  • Doświadczenie produkcyjne oraz wiedza techniczno-technologiczna;
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • Umiejętność zarządzania pracownikami m.in. delegowania i rozliczania zadań;
  • Kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania;
  • Chęć rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Umiejętność efektywnej i sprawnej organizacji pracy;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Determinacja w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań;
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej.
Obowiązki:
  • Planowanie i koordynowanie procesów produkcyjnych;
  • Dbałość o najwyższą jakość wyrobów;
  • Zarządzanie i planowanie pracy podległego zespołu;
  • Raportowanie wyników pracy;
  • Dbanie o jakość, bezpieczeństwo i produktywność na stanowiskach pracy.
Oferujemy:
  • Pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijającej się firmie w branży mleczarskiej;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Dodatkowe nagrody pieniężne w zależności od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów;
  • Pełne przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków;
  • Wsparcie kierownika w początkowym okresie pracy;
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia w branży mleczarskiej;
  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach;
  • Możliwość inicjowania oraz wdrażania projektów zwiększających efektywność firmy;
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły;
  • Udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne, pożyczki, wyjazdy wakacyjne i in.);
  • Dofinansowanie do wypoczynku w hotelach Grupy Polmlek;
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojej aplikacji na adres:

POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski

ul. Topolowa 1

11-100 Lidzbark Warmiński

KADRY

lub za pomocą przycisku

Każda aplikacja jest uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Zmiany
Kierownik Zmiany (Shift Manager) jest to osoba zarządzająca kadrą pracowników i produkcją. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: określanie celów oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów, zwiększenia poziomu efektywnego funkcjonowania firmy oraz wzrostu jakości oferowanych produktów. Ponadto, ...
Praca Kierownik Zmiany