Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Kierownika budowy w zakresie instalacji sanitarnych.

MARKBUD Sp. z o.o..
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5329 dni temu

Ogłoszenie numer: 77482, z dnia 2009-10-15

Pilnie zatrudnimy :

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • zorganizowanie pracy budowy
  • nadzór nad prowadzoną budową
  • nadzór nad dokumentacją
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • terminowa realizacja zadań

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy w zakresie instalacji p.poż tryskaczowych, oraz hydrantowych .
  • wykształcenie wyższe techniczne, lub średnie technicze gdy doświadczenie jest min.5 lat
  • uprawniena budowlane,
  • uprawnienia w zakresie instalacji sanitarnych,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność zarządzania pracą budowy,
  • asertywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet niezbędnych do pracy narzędzi,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.