Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konserwator obiektu

Tesco Polska Sp. z o.o.

Gdańsk Chełm

10 godz. temu

Nr. ref. DS/10/2018
Miejsce pracy:
Twoje zadania:
  • Kontrolowanie i bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń infrastruktury technicznej obiektu
  • Wykonywanie napraw ogólnobudowlanych, usuwanie usterek i awarii
  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej zgodnie z wytycznymi organizacji
  • Koordynacja prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonanych prac
  • Uczestnictwo w kontrolach przeprowadzanych przez instytucje państwowe
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie lub zawodowe techniczne
  • Możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji obiektów budowlanych, umiejętność diagnozowania usterek
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Umiejętność prac w zespole
  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP w zakresie eksploatacji (mile widziane)
  • Uprawnienia na podest ruchomy (mile widziane)
Oferujemy:
  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard
  • Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Poznaj

Tesco to 350 sklepów w całym kraju, 27 stacji benzynowych, oraz własne centra dystrybucyjne. Grupa Tesco zatrudnia ponad 28 000 pracowników.

Poznaj stanowisko: Konserwator

Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Konserwator Praca Konserwator

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (695)
Wałbrzych (51)
Legnica (84)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (150)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2080)
Radom (85)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (174)